čtvrtek 22. března 2018

ČÍNSKÁ MEDICÍNA || CORDYCEPS EXTRA STRONG


I když je tenhle blog primárně o kosmetice, jsem ráda, když vám sem mohu  přidat i něco z jiného soudku, tenhle blog je totiž tak trochu i o mně, o jedné unavené matce dvou princezen.
Když byla Tinka malá, dost často jsem při úbytku energie sahala po kofeinu v tabletách, když se narodila Kačka a já se potřebovala něčím nakopnout, koukal na mě z poličky spalovač, který vám s tou energií dokáže také slušně dopomoct, ani jedna forma mi ale nepřijde nejlepší ani nejzdravější, ale únava spojená s probdělými noci nad malým dítětem si žádá nějaký ten doplněk, protože dnů, kdy chodíte jak  mátoha a máte sto chutí zalehnout do pelechu je spousta.

Proto jsem byla nesmírně ráda, když za mnou Jana z internetového magazínu FASHIONISING.CZ přišla s nabídkou  testování čínské medicíny, co si budeme povídat, doplňků stravy jsem měla spoustu, jsem hrdým zastáncem vitamínku v tabletách :-D ( ne vždy si člověk najde čas na správně vyváženou stravu a nebudu vám lhát, občas můj oběd vypadá tak, že stojím nad dřezem s houskou v ruce :-D), ale čínskou medicínu jsem ještě nezkoušela, jde také o něco úplně jiného. No a jelikož jsem měla  tu možnost vybrat si produkt podle svých  potřeb, sáhla jsem po CORDYCEPS .
Důvodů, proč vybrat CORDYCEPS bylo hned několik  a jedním s těch hlavních důvodů byl právě nedostatek energie, dalším, neméně důležitým důvodem byla imunita. Ženy mi určitě dají za pravdu, že máma si prostě nemůže dovolit odpadnout s chřipkou nebo virózou, a i když je nemocná, musí fungovat.
CORDYCEPS toho ale nabízí mnohem víc .


 CO TO VLASTNĚ CORDYCEPS JE?


CORDYCEPS  je houba i hmyz, celý proces vzniká takto : V zimě žije v zemi jako houba ve formě kokonu, s příchodem léta roste v houbu a vystřeluje spóry, které se usazují na housence motýla. Ta se zahrabává do země a houba v ní postupně vyplňuje celé tělo. CORDYCEPS je  pak následkem dvouletého hladovění, vlivem chladu  a nedostatku kyslíku bohatý na živiny a specifické enzymy.
V přírodě se vyskytuje v horských oblastech Himalájí a Tibetu. Vědci ale dokázali najít metodu kultivace, přičemž zachovali stejné účinné látky, mnohdy i ve větším množství a to za 23 dní.


JAKÉ JSOU JEHO ÚČINKY?


Účinků je velmi mnoho, z popisu mi přijde, že je to lék snad na všechny neduhy. Vhodný je pro muže i ženy bez rozdílu. Řadí se mezi ideální doplňky stravy pro sportovce, zvyšuje výdrž a výkon , odstraňuje únavu z nohou, harmonizuje hormonální systém, působí proti strachu a úzkostem, je to doplňková léčba při chemoterapii, má antivirové a protiplísňové účinky, působí jako prevence trombózy, podporuje detoxikaci, je skvělý na imunitní systém, snižuje chuť na alkohol a pomáhá při kocovině, výrazně podporuje sexuální funkce a to jak libido, tak i plodnost a  má mnoho dalších účinků.


JAK PŮSOBIL CORDYCEPS NA MĚ?


Konečně se dostáváme k tomu, na co asi čekáte. Jak tedy fungoval CORDYCEPS na mě? Já jsem nečekala nějaký WAU  efekt, většinou u potravinových doplňků, je změna tak nějak pozvolná a často ji ani nezaregistrujete. S čínskou medicínou to ale bylo jiné. První co jsem zaregistrovala  byl příval energie, ne jako když vás nakopne výše zmiňovaný kofein nebo spalovač, v podstatě jsem si uvědomila, že se mi během odpoledního spinkání naší malé nezavírají víčka únavou :-D, kolikrát jsem totiž měla chuť zapadnout do postele s ní a dát si takzvaných dvacet, nyní ne, zvýšila se tak má aktivita i tady na blogu :-D, protože to bývá většinou čas, kdy píšu.
Zvýšila se také má chuť ke cvičení, poctivě si plním svá novoroční předsevzetí, a díky tomu, že "nepadám na hubu" cvičím ráda, a vždy si na něj ukořistím chvilku, i když mi třeba u cvičení asistuje Kačka. Prostě, nemám problém se dokopat.
Další změnu v tomto "přívalu" energie pozoruji večer, velmi, velmi často chodíme spát se slepicemi, nebo spíš, usínáme u televize... Kolikrát už po dvaceti minutách, kdy je spuštěná. Abyste rozumněli, Kačka je ranní ptáče a většinou vstává okolo půl šesté,a když nás nechá spát do půl sedmé, slavíme... Tak proto to usínání u televize, každopádně po tom, co beru tenhle čínský zázrak, vydržím i celý film :-D Což asi chápete má blahodárný účinek i na náš manželský život :-D, protože veškeré "aktivity" se kvůli dětem přesouvají na večer :-D
A imunita? Těžko asi posoudím, zda za to skutečně může CORDYCEPS, ale během chřipkové epidemie jsem zaplať pánbůh nepadla a i když jsem byla doma 3 týdny s oběma marodícíma dětma, nejdřív kašel, pak chřipka, pak zase kašel, já neměla ani náznak nemoci :-)
Jsem spokojená, našla jsem přesně to, co jsem hledala. Jelikož se CORDYCEPS doporučuje i starším a těžce nemocným lidem, něco na něm asi bude .
Za sebe ho doporučuji všema deseti, díky nově nabité energii, je ze mě tak trochu veselejší člověk, všechny účinky vám potvrdit nemůžu, asi bych musela na nějaké vyšetření před a po, ale jako běžný uživatel vidím změnu.


JAK SE CORDYCEPS UŽÍVÁ?


 Já užívám tento výživový doplněk hned po ránu, nalačno a zapíjím ho vlažnou vodou. Denní dávka je 1-2 tablety denně ( mně stačí ta jedna) a  CORDYCEPS  mohou i děti od tří let. V balení najdete 90 tablet a může vám tak vydržet i 3 měsíce .
Koupíte ho za 990 Kč zde.

SUPERIONHERBS mají i jiné doplňky stravy , mrknout můžete zde.

Pokud vás zajímá svět módy a krásy určitě doporučuji kliknout i na internetový magazín FASHIONISING.CZ,  najdete zde tipy i od nás blogerek.

Moc děkuji FASHIONISING.CZSUPERIONHERBS za možnost otestovat čínskou medicínu.

14 komentářů:

 1. Já poslední dobou energií nějak překypuji, ale to je asi tím, že ještě nemám děti a blíží se jaro, které mě tak nějak podvědomě nabíjí :-) paradoxně mám i v práci větší zápřah a měla bych být unavenější, ale musím to zaklepat a zatím se držím :-) a je fajn, že jsi zpozorovala účinky brzy. Já také běžným doplňkům moc nevěřím, co ale kupuji dlouhodobě a něco mi dává, je mladý ječmen.
  All my cosmetics

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mladý ječmen mi doporučovala lékárnice, ale jelikož toho teď zobu dost , tak počkám až něco doberu a pak si ho také pořídím. Účinky jsem cítila fakt brzo, no ono s těmi dětmi je to jak na houpačce, někdy tě nabijou energií , ale když vstávají moc brzo, tak to nepřidá :-D

   Vymazat
 2. Já nic takového nikdy nebrala a ani to neplánuju =)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já beru výživové doplňky tak nějak celoživotně s různými pauzami :-)

   Vymazat
 3. Cordyceps používám už delší dobu a souhlasím s tebou. Doporučuji! :) Mám více doplňků z čínské medicíny a jsem opravdu spokojená.:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Super, tak to jsem ráda, že mi jeho účinky potvrzuješ, já jsem spokojená neskutečně, únava je prostě pryč :-)

   Vymazat
 4. Asi by som si to mala zaobstarať, pretože moja energia je úplne nulová. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Úplně Tě chápu, mě se kolikrát okolo dvanácté klížily oči a v pul deváté večer jsem často už spala :-D

   Vymazat
 5. Pokud to pomáhá je to super, já beru multivitamin s minerály a to mě nakoplo :)

  SmileThess

  OdpovědětVymazat
 6. Odpovědi
  1. To rozhodně 👍 , všechny potvrdit ani nelze, ale jako nakopávač energie a na imunitu je skvělý 👌.

   Vymazat
 7. Také bych potřebovala více energie, hlavně takové to nakopnutí se :-D pak už to jde. Čínská medicína je velmi zajímavá, dá se najít mnoho literatury aby se člověk něco o tom dozvěděl. Já doplňky stravy nepoužívám, jsem docela lenoch na dodržování něčeho a taky hlavně protože nemám nějaké závažné problémy.

  Terezah-style

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Také mě překvapilo, že ho nezapomínám užívat, beru ho hned po ránu a už jsem si na to docela zvykla :-)

   Vymazat